NB: Dette er kun til informasjon. Ingen garanti for innholdet

Kommende håndballkamper for Strindheim Håndball de neste 14 dager


DatoKlHallKampNrSerieHjemmelagBortelagDommer(e)/Observatør
18.11.2017
 Byåsenhallen
18.11.201710:00:00Byåsenhallen11141106033TrønderEnergi-Serien J11 - 06Selsbakk IFStrindheim 2Frida Wold Tømmerdal, Frida Langlete Steineke,
18.11.201717:05:00Byåsenhallen11141210027TrønderEnergi-Serien J12 - 10Byåsen 3StrindheimStine Øyangen Johansen, June Skånøy Løland,
18.11.201719:40:00Byåsenhallen11131205037TrønderEnergi-Serien G12 - 05Sjetne 2Strindheim 2Stine Øyangen Johansen, June Skånøy Løland,
 Klæbuhallen
18.11.201709:50:00Klæbuhallen11141307033TrønderEnergi-serien mot 2020 J13-07KlæbuStrindheimSindre Thun Varmdal, Fredrik Tiller Hegstad,
 Leangenhallen
18.11.201711:00:00Leangenhallen11141604025TrønderEnergi-Serien J16 - 04Strindheim 2Byåsen 3Paul Daniel Johansen, Dino Loncalija,
18.11.201712:00:00Leangenhallen11241801064Toppserien TE J18 - 01StrindheimStjørdal HKPaul Daniel Johansen, Dino Loncalija,
18.11.201717:00:00Leangenhallen900102020502. divisjon menn - 02Strindheim Håndball EliteVålerengaEivind Holager, Håkon Aksdal,
18.11.201718:45:00Leangenhallen11029301019TrønderEnergi-Serien 3. div Kvinner - 01StrindheimGodøyGunnar Wibe, Bjørn Tore Domaas,
 Melhushallen
18.11.201715:00:00Melhushallen11141307044TrønderEnergi-serien mot 2020 J13-07Melhus/Gimse 2StrindheimDzemal Repesa, Jenny Lervik,
18.11.201717:00:00Melhushallen11131404026TrønderEnergi-serien mot 2020 G14-04Melhus/GimseStrindheimDzemal Repesa, Jenny Lervik,
 Munkvollhallen
18.11.201710:55:00Munkvollhallen11331003021TrønderEnergi-Serien G10 (Trondheim) - 03NationalStrindheimFrida Østmo Wedø, Erle Østmo Forsell,
 Strindahallen
18.11.201714:10:00Strindahallen11141110023TrønderEnergi-Serien J11 - 10Strindheim 4Rapp/Freidig 3Caroline Raak Hekne, Malin Roheim,
18.11.201717:05:00Strindahallen11141109022TrønderEnergi-Serien J11 - 09StrindheimRapp/FreidigCaroline Raak Hekne, Malin Roheim,
18.11.201718:00:00Strindahallen11131104040TrønderEnergi-Serien G11 - 04StrindheimFreidig 3Caroline Raak Hekne, Malin Roheim,
 Sveberghallen
18.11.201714:00:00Sveberghallen11131304062TrønderEnergi-serien mot 2020 G13-04HommelvikStrindheim 2, ,
 Utleira B
18.11.201709:30:00Utleira B11141309028TrønderEnergi-serien mot 2020 J13-09Utleira IL 2Strindheim 3Vilde Gravås, Martine Andersen,
 Åsveihallen
18.11.201710:10:00Åsveihallen11131402071TrønderEnergi-serien mot 2020 G14-02Strindheim 2SverresborgTrym Bae Raudeberg, ,
19.11.2017
 Klæbuhallen - Halvdel A
19.11.201709:30:00Klæbuhallen - Halvdel A11130702059TrønderEnergi-Serien G7 år (Trondheim) - 02Klæbu 3Strindheim 2, ,
 Klæbuhallen - Halvdel C
19.11.201710:00:00Klæbuhallen - Halvdel C11130805055TrønderEnergi-Serien G8 år (Trondheim) - 05KlæbuStrindheim 2, ,
19.11.201712:00:00Klæbuhallen - Halvdel C11130701048TrønderEnergi-Serien G7 år (Trondheim) - 01KlæbuStrindheim, ,
 Leangenhallen
19.11.201709:00:00Leangenhallen11131404035TrønderEnergi-serien mot 2020 G14-04StrindheimByåsen, ,
19.11.201710:00:00Leangenhallen11331003019TrønderEnergi-Serien G10 (Trondheim) - 03StrindheimNidelvOdin Seljestokken, Håkon Berntsen,
19.11.201712:55:00Leangenhallen11341002023TrønderEnergi-Serien J10 (Trondheim) - 02Strindheim 4Utleira 2Siril Eide Fossen, Silje Dahlen Ivangen,
19.11.201714:30:00Leangenhallen11019302043TrønderEnergi-Serien 3. div Menn - 02Strindheim IL Håndball Elite 2KolvereidThomas Aunan, Morten Finsådal Neerland,
19.11.201719:05:00Leangenhallen11131304106TrønderEnergi-serien mot 2020 G13-04Strindheim 2Rapp/Freidig 2Kristoffer Reme, Jesper Fyhn,
19.11.201720:00:00Leangenhallen11141407032TrønderEnergi-serien mot 2020 J14-07StrindheimSørlia/Steinkjer 3Kristoffer Reme, Jesper Fyhn,
 Melhushallen
19.11.201711:10:00Melhushallen11131206134TrønderEnergi-Serien G12 - 06Melhus/GimseStrindheimBjørn Leraand, Andrea Eggen Gundersen,
19.11.201715:00:00Melhushallen11131501121TrønderEnergi-Serien G15 - 01Melhus/GimseStrindheim ilJan Henry Hoel, Ole Rogeir Botten,
 Munkvollhallen
19.11.201709:00:00Munkvollhallen11131206056TrønderEnergi-Serien G12 - 06ByåsenStrindheimGunnar Wibe, ,
 Strindahallen
19.11.201710:00:00Strindahallen11141106037TrønderEnergi-Serien J11 - 06Strindheim 2Flatås 2Kaja Holthe, Ingrid Arnesen Bragstad,
19.11.201713:05:00Strindahallen11131104053TrønderEnergi-Serien G11 - 04StrindheimNidelv/Utleira 2Kaja Holthe, Ingrid Arnesen Bragstad,
 Sveberghallen - Areal A
19.11.201711:00:00Sveberghallen - Areal A11140802015TrønderEnergi-Serien J8 år (Trondheim) - 02Hommelvik 2Strindheim 3, ,
 Sveberghallen - Areal B
19.11.201711:30:00Sveberghallen - Areal B11130901037TrønderEnergi-Serien G9 år (Trondheim) - 01Hommelvik 4Strindheim 3, ,
 Utleira A
19.11.201713:00:00Utleira A11141110027TrønderEnergi-Serien J11 - 10Utleira 2Strindheim 4Adrian Nygård, Rose-Linn Stenberg,
 Utleira A mini 1
19.11.201709:00:00Utleira A mini 111140701037TrønderEnergi-Serien J7 år (Trondheim) - 01UtleiraStrindheim, ,
19.11.201710:00:00Utleira A mini 111140701053TrønderEnergi-Serien J7 år (Trondheim) - 01UtleiraStrindheim 2, ,
 Utleira A mini 2
19.11.201710:00:00Utleira A mini 211130701020TrønderEnergi-Serien G7 år (Trondheim) - 01UtleiraStrindheim, ,
19.11.201711:00:00Utleira A mini 211130802052TrønderEnergi-Serien G8 år (Trondheim) - 02Utleira 2Strindheim 5, ,
 Utleira B
19.11.201714:50:00Utleira B11141506019TrønderEnergi-Serien J15 - 06UtleiraStrindheimEva Stensholm, Tom Inge Bakken,
 Vikåsenhallen
19.11.201715:50:00Vikåsenhallen11341002028TrønderEnergi-Serien J10 (Trondheim) - 02RanheimStrindheim 4Martine Tidemann Karlsen, ,
19.11.201719:00:00Vikåsenhallen11141308023TrønderEnergi-serien mot 2020 J13-08RanheimStrindheim 2Tonje Stolpnes, Marie Økstad Moen,
20.11.2017
 Autronicahallen
20.11.201718:30:00Autronicahallen11141307041TrønderEnergi-serien mot 2020 J13-07StrindheimFreidig/Rapp 2Malin Schjølberg Hildrum, Helle Vagnild Rasmussen,
 Nidarøhallen E1
20.11.201718:00:00Nidarøhallen E111140802021TrønderEnergi-Serien J8 år (Trondheim) - 02Strindheim 3Nidelv 3, ,
20.11.201718:30:00Nidarøhallen E111140803023TrønderEnergi-Serien J8 år (Trondheim) - 03Strindheim 2Nidelv 2, ,
20.11.201719:00:00Nidarøhallen E111140802023TrønderEnergi-Serien J8 år (Trondheim) - 02Strindheim 3Utleira 2, ,
 Nidarøhallen E2
20.11.201717:00:00Nidarøhallen E211140803028TrønderEnergi-Serien J8 år (Trondheim) - 03SverresborgStrindheim 2, ,
20.11.201718:00:00Nidarøhallen E211140804028TrønderEnergi-Serien J8 år (Trondheim) - 04KolstadStrindheim, ,
20.11.201719:00:00Nidarøhallen E211140804029TrønderEnergi-Serien J8 år (Trondheim) - 04NationalStrindheim, ,
21.11.2017
 Leangenhallen
21.11.201721:30:00Leangenhallen11019302066TrønderEnergi-Serien 3. div Menn - 02Strindheim IL Håndball Elite 2NTNUI Håndball 3Trym Hitterdal Johnsen, Brage Reiten Almåsbakk,
 Malvikhallen - Halvdel A
21.11.201719:00:00Malvikhallen - Halvdel A11140803029TrønderEnergi-Serien J8 år (Trondheim) - 03Malvik 2Strindheim 2, ,
 Malvikhallen - Halvdel B
21.11.201717:00:00Malvikhallen - Halvdel B11140801013TrønderEnergi-Serien J8 år (Trondheim) - 01MalvikStrindheim 4, ,
 Malvikhallen - Halvdel C
21.11.201718:30:00Malvikhallen - Halvdel C11140802029TrønderEnergi-Serien J8 år (Trondheim) - 02Malvik 3Strindheim 3, ,
 Nidarøhallen E1
21.11.201719:00:00Nidarøhallen E111140801028TrønderEnergi-Serien J8 år (Trondheim) - 01Strindheim 4Charlottenlund 5, ,
 Nidarøhallen E3
21.11.201717:00:00Nidarøhallen E311140803021TrønderEnergi-Serien J8 år (Trondheim) - 03Strindheim 2Rapp, ,
21.11.201719:00:00Nidarøhallen E311140804021TrønderEnergi-Serien J8 år (Trondheim) - 04StrindheimNidelv, ,
 Nidarøhallen E4
21.11.201717:00:00Nidarøhallen E411140804023TrønderEnergi-Serien J8 år (Trondheim) - 04StrindheimUtleira 3, ,
22.11.2017
 Nidarøhallen E1
22.11.201717:00:00Nidarøhallen E111140901018TrønderEnergi-Serien J9 år (Trondheim) - 01Byåsen 5Strindheim 2, ,
22.11.201718:30:00Nidarøhallen E111140902021TrønderEnergi-Serien J9 år (Trondheim) - 02StrindheimRanheim 3, ,
 Nidarøhallen E2
22.11.201718:00:00Nidarøhallen E211140903030TrønderEnergi-Serien J9 år (Trondheim) - 03Freidig 2Strindheim 3, ,
22.11.201719:00:00Nidarøhallen E211140903031TrønderEnergi-Serien J9 år (Trondheim) - 03Byåsen 3Strindheim 3, ,
 Nidarøhallen E3
22.11.201718:00:00Nidarøhallen E311140904028TrønderEnergi-Serien J9 år (Trondheim) - 04Strindheim 4Nidelv 2, ,
23.11.2017
 Nidarøhallen E1
23.11.201719:00:00Nidarøhallen E111130802024TrønderEnergi-Serien G8 år (Trondheim) - 02Strindheim 5Utleira 2, ,
 Nidarøhallen E2
23.11.201719:00:00Nidarøhallen E211130803024TrønderEnergi-Serien G8 år (Trondheim) - 03Selsbakk IFStrindheim 6, ,
24.11.2017
 Nidarøhallen E1
24.11.201718:30:00Nidarøhallen E111130804029TrønderEnergi-Serien G8 år (Trondheim) - 04StrindheimRapp, ,
24.11.201719:30:00Nidarøhallen E111130804032TrønderEnergi-Serien G8 år (Trondheim) - 04StrindheimSelsbakk, ,
 Nidarøhallen E3
24.11.201717:30:00Nidarøhallen E311130902025TrønderEnergi-Serien G9 år (Trondheim) - 02Strindheim 2Hommelvik 2, ,
25.11.2017
 Klæbuhallen
25.11.201713:00:00Klæbuhallen11131303033TrønderEnergi-serien mot 2020 G13 - 03KlæbuStrindheimMartine Andersen, Vilde Gravås,
 Leangenhallen
25.11.201709:20:00Leangenhallen11141210023TrønderEnergi-Serien J12 - 10StrindheimSverresborgAxel Vilvang, Malin Vilvang,
25.11.201710:20:00Leangenhallen11341003034TrønderEnergi-Serien J10 (Trondheim) - 03StrindheimRapp 2Axel Vilvang, Malin Vilvang,
25.11.201712:30:00Leangenhallen11141406028TrønderEnergi-serien mot 2020 J14-06Strindheim 2Rapp/Freidig 2Axel Vilvang, Malin Vilvang,
25.11.201714:00:00Leangenhallen11241801070Toppserien TE J18 - 01StrindheimLevangerSindre Einarsve Rønning, Håkon Hustad,
25.11.201716:05:00Leangenhallen11141107041TrønderEnergi-Serien J11 - 07Strindheim 3Sverresborg 3, ,
25.11.201717:30:00Leangenhallen11029301052TrønderEnergi-Serien 3. div Kvinner - 01StrindheimMidsundJulianne Kristine Fjær, Veronika Talseth Bostad,
 Munkvollhallen
25.11.201711:00:00Munkvollhallen11141308045TrønderEnergi-serien mot 2020 J13-08Byåsen 2Strindheim 2Seda Urturk, Leyla Tavukcu,
 Nidarøhallen D1
25.11.201711:00:00Nidarøhallen D111131304044TrønderEnergi-serien mot 2020 G13-04Strindheim 2HitraOle Johannes Sørli, Bård Hemming Lorentsen,
25.11.201719:45:00Nidarøhallen D111019302050TrønderEnergi-Serien 3. div Menn - 02Strindheim IL Håndball Elite 2RørvikTom Inge Bakken, Pål Andre Ursin,
 Nidarøhallen D2
25.11.201714:00:00Nidarøhallen D211141210034TrønderEnergi-Serien J12 - 10StrindheimByåsen 2Eirin Brun, Malin Brun,
 Nidarøhallen D3
25.11.201717:00:00Nidarøhallen D311141506001TrønderEnergi-Serien J15 - 06StrindheimCharlottenlundSindre Thun Varmdal, Fredrik Tiller Hegstad,
 Nidarøhallen F1
25.11.201711:20:00Nidarøhallen F111141108036TrønderEnergi-Serien J11 - 08FlatåsStrindheim 5Mari Bøklepp Myran, Solveig Lande Sørensen,
25.11.201713:10:00Nidarøhallen F111141107044TrønderEnergi-Serien J11 - 07Nidelv 2Strindheim 3Mari Bøklepp Myran, Solveig Lande Sørensen,
25.11.201714:15:00Nidarøhallen F111141108034TrønderEnergi-Serien J11 - 08Strindheim 5ByåsenMari Bøklepp Myran, Solveig Lande Sørensen,
25.11.201716:10:00Nidarøhallen F111131103042TrønderEnergi-Serien G11 - 03Strindheim 2Melhus/GimseOskar Verpe, Johannes Staven,
25.11.201718:00:00Nidarøhallen F111131105040TrønderEnergi-Serien G11 - 05Strindheim 3Utleira/NidelvOskar Verpe, Johannes Staven,
 Rostenhallen
25.11.201710:00:00Rostenhallen11131104044TrønderEnergi-Serien G11 - 04Sjetne 2StrindheimMatilde Bolghaug, Therese Bjørgen,
 Åsheimhallen
25.11.201715:00:00Åsheimhallen11131205021TrønderEnergi-Serien G12 - 05KattemStrindheim 2Iben Hjelmen, Celina Syversen Larsen,
 Åsheimhallen - Areal A
25.11.201711:00:00Åsheimhallen - Areal A11140701050TrønderEnergi-Serien J7 år (Trondheim) - 01KattemStrindheim, ,
 Åsheimhallen - Areal C
25.11.201711:30:00Åsheimhallen - Areal C11130702038TrønderEnergi-Serien G7 år (Trondheim) - 02Kattem IL HåndballklubbStrindheim 2, ,
Siden er sponset av Sjetne IL :-)