NB: Dette er kun til informasjon. Ingen garanti for innholdet

Kommende håndballkamper for Strindheim Håndball de neste 14 dager


DatoKlHallKampNrSerieHjemmelagBortelagDommer(e)/Observatør
18.10.2018
 Nidarøhallen E - Mini 1
18.10.201817:00:00Nidarøhallen E - Mini 111140804001Jenter 8, TrønderEnergi-Serien (Trondheim) - 04Ranheim 3Strindheim 3, ,
18.10.201818:00:00Nidarøhallen E - Mini 111140804046Jenter 8, TrønderEnergi-Serien (Trondheim) - 04Strindheim 3Malvik 4, ,
 Nidarøhallen E - Mini 3
18.10.201818:00:00Nidarøhallen E - Mini 311140801048Jenter 8, TrønderEnergi-Serien (Trondheim) - 01RanheimStrindheim 4, ,
18.10.201819:00:00Nidarøhallen E - Mini 311140801006Jenter 8, TrønderEnergi-Serien (Trondheim) - 01RanheimStrindheim, ,
19.10.2018
 Nidarøhallen F1
19.10.201821:00:00Nidarøhallen F111131304033Gutter 13, TrønderEnergi-Serien - 04RappStrindheimRuna Lien Svardal, Ingvild Stålhand,
20.10.2018
 Bjugnhallen
20.10.201814:30:00Bjugnhallen11131602001Gutter 16, TrønderEnergi-Serien - 02Bjugn HKStrindheim/Rapp 2, ,
 CSK Hummelarena B
20.10.201810:15:00CSK Hummelarena B11341003009Jenter 10, TrønderEnergi-Serien (Trondheim) - 03Charlottenlund 4Strindheim 3Martin Hella-jensen, Holger Setten,
 Frøyahallen
20.10.201812:00:00Frøyahallen11241801031Jenter 18, Toppserien TrønderEnergi - 01Frøya/HitraStrindheimSanimir Handanagic, Jostein Gundersen,
 Horghallen - Mini 1
20.10.201815:00:00Horghallen - Mini 111140905082Jenter 9, TrønderEnergi-Serien (Trondheim) - 05Lundamo/FlåStrindheim 4, ,
 Leangenhallen
20.10.201810:05:00Leangenhallen11131105001Gutter 11, TrønderEnergi-Serien - 05StrindheimFreidigKaroline Emilie Grønning, ,
20.10.201810:50:00Leangenhallen11131404010Gutter 14, TrønderEnergi-Serien mot 2020 - 04Strindheim 2LensvikFrode Espnes Sand, Karoline Emilie Grønning,
20.10.201811:50:00Leangenhallen11141209001Jenter 12, TrønderEnergi-Serien - 09Strindheim 4Byneset 2Frode Espnes Sand, Karoline Emilie Grønning,
20.10.201812:50:00Leangenhallen11141208001Jenter 12, TrønderEnergi-Serien - 08Strindheim 3Ranheim 2Erle Østmo Forsell, Frida Østmo Wedø,
20.10.201813:50:00Leangenhallen11131204031Gutter 12, TrønderEnergi-Serien - 04StrindheimCharlottenlund 2Erle Østmo Forsell, Frida Østmo Wedø,
20.10.201814:50:00Leangenhallen11141406003Jenter 14, TrønderEnergi-Serien mot 2020 - 06Strindheim 2Ranheim 2Erle Østmo Forsell, Frida Østmo Wedø,
20.10.201817:55:00Leangenhallen11131503003Gutter 15, TrønderEnergi-Serien mot 2020 - 03StrindheimStjørdals-BlinkTrym Hitterdal Johnsen, Brage Reiten Almåsbakk,
20.10.201819:30:00Leangenhallen110193010243. divisjon Menn, TrønderEnergi-Serien - 01Strindheim IL Håndball Elite 2Melhus/GimseTrym Hitterdal Johnsen, Brage Reiten Almåsbakk,
 Malvikhallen
20.10.201810:00:00Malvikhallen11141408002Jenter 14, TrønderEnergi-Serien mot 2020 - 08Malvik 2Strindheim 3Ole Johannes Sørli, Bård Hemming Lorentsen,
20.10.201816:00:00Malvikhallen11331002013Gutter 10, TrønderEnergi-Serien (Trondheim) - 02MalvikStrindheim 3Maria Sørensen Mauset, Oskar Laugen Forbord,
20.10.201817:40:00Malvikhallen110294030174. divisjon Kvinner, TrønderEnergi-Serien - 03Vikhammer 2Strindheim 2Kathrine Anthun, Rikke Eidem Nervik,
 Nidarøhallen D1
20.10.201810:15:00Nidarøhallen D111331002040Gutter 10, TrønderEnergi-Serien (Trondheim) - 02Strindheim 3Trygg/LadeFrida Gunelie Uvsløkk, Maria Hongslo Siiri,
20.10.201817:00:00Nidarøhallen D111141604024Jenter 16, TrønderEnergi-Serien - 04Strindheim 2Trønder Lyn/HovinGeir Ove Skjerve, Jan Tveråbakk,
 Nidelvhallen
20.10.201810:00:00Nidelvhallen11331004005Gutter 10, TrønderEnergi-Serien (Trondheim) - 04Nidelv 2Strindheim 2Magnus Krosby, Sander Wold,
 Strindahallen
20.10.201818:00:00Strindahallen11141106001Jenter 11, TrønderEnergi-Serien - 06StrindheimUtleira 3Emrik Sjølie Moe, Torgeir Dahlsveen Sandbakhei,
 Tanemhallen
20.10.201813:30:00Tanemhallen11140804016Jenter 8, TrønderEnergi-Serien (Trondheim) - 04Klæbu 3Strindheim 3, ,
 Utleira B - Mini 3
20.10.201811:00:00Utleira B - Mini 311140803001Jenter 8, TrønderEnergi-Serien (Trondheim) - 03Utleira 4Strindheim 2, ,
21.10.2018
 CSK Hummelarena A
21.10.201812:55:00CSK Hummelarena A11141308010Jenter 13, TrønderEnergi-Serien - 08CharlottenlundStrindheimRmn Praksis Utd, ,
 Kolstad Arena C
21.10.201812:15:00Kolstad Arena C11241601017Jenter 16, Toppserien TrønderEnergi - 01Kolstad/FlatåsStrindheimTina Raustein Valaker, Arja Sørli Døsvik,
 Lade idrettshall
21.10.201811:45:00Lade idrettshall11341001010Jenter 10, TrønderEnergi-Serien (Trondheim) - 01Trygg/LadeStrindheim 2Haakon Gjestad, Eirik Høyem Røbech,
21.10.201814:00:00Lade idrettshall11131206007Gutter 12, TrønderEnergi-Serien - 06Strindheim 2KlæbuOdin Seljestokken, Håkon Berntsen,
21.10.201815:00:00Lade idrettshall11141306050Jenter 13, TrønderEnergi-Serien - 06Strindheim 2HitraOdin Seljestokken, Håkon Berntsen,
 Leangenhallen
21.10.201809:30:00Leangenhallen11331004019Gutter 10, TrønderEnergi-Serien (Trondheim) - 04Strindheim 2Charlottenlund 2Lars Linus Høgdahl, Simen Svensson,
21.10.201810:30:00Leangenhallen11131304006Gutter 13, TrønderEnergi-Serien - 04StrindheimLånke/Stjørdals-Blink 2Lars Linus Høgdahl, Simen Svensson,
21.10.201811:30:00Leangenhallen11331004020Gutter 10, TrønderEnergi-Serien (Trondheim) - 04Strindheim 2Charlottenlund 5Julius Havnen Andersen, Simen Svensson,
21.10.201813:00:00Leangenhallen900102040352.divisjon menn - 04Strindheim Håndball EliteTynsetRunar Børge Nilsen, Andre Lindgjerdet,
21.10.201814:45:00Leangenhallen110294030194. divisjon Kvinner, TrønderEnergi-Serien - 03Strindheim 2NTNUI Håndball 4Frode Espnes Sand, Andre Lindgjerdet,
21.10.201818:00:00Leangenhallen11131204011Gutter 12, TrønderEnergi-Serien - 04FreidigStrindheimArne Mårnes, ,
21.10.201819:30:00Leangenhallen110293020273. divisjon Kvinner, TrønderEnergi-Serien - 02StrindheimUtleira 2Arne Mårnes, Roger Wilmann,
 Nidelvhallen
21.10.201815:45:00Nidelvhallen11141107010Jenter 11, TrønderEnergi-Serien - 07NidelvStrindheim 2Martin Hella-jensen, Holger Setten,
 Skaunhallen
21.10.201814:00:00Skaunhallen11141406010Jenter 14, TrønderEnergi-Serien mot 2020 - 06SkaunStrindheim 2Terje Leraand, Harald Mellingsæter,
 Åsheimhallen
21.10.201816:15:00Åsheimhallen11131105010Gutter 11, TrønderEnergi-Serien - 05SjetneStrindheimFrida Gunelie Uvsløkk, Maria Hongslo Siiri,
22.10.2018
 Nidarøhallen E - Mini 1
22.10.201818:00:00Nidarøhallen E - Mini 111130901012Gutter 9, TrønderEnergi-Serien (Trondheim) - 01ByåsenStrindheim 2, ,
22.10.201819:30:00Nidarøhallen E - Mini 111130802001Gutter 8, TrønderEnergi-Serien (Trondheim) - 02StrindheimNidelv, ,
 Nidarøhallen E - Mini 2
22.10.201817:00:00Nidarøhallen E - Mini 211130902012Gutter 9, TrønderEnergi-Serien (Trondheim) - 02SverresborgStrindheim 7, ,
22.10.201817:30:00Nidarøhallen E - Mini 211130802003Gutter 8, TrønderEnergi-Serien (Trondheim) - 02StrindheimCharlottenlund 6, ,
22.10.201818:00:00Nidarøhallen E - Mini 211130902066Gutter 9, TrønderEnergi-Serien (Trondheim) - 02Strindheim 7Byåsen 2, ,
22.10.201819:00:00Nidarøhallen E - Mini 211130902028Gutter 9, TrønderEnergi-Serien (Trondheim) - 02Strindheim 7Freidig 2, ,
23.10.2018
 Nidarøhallen E - Mini 1
23.10.201817:30:00Nidarøhallen E - Mini 111140902063Jenter 9, TrønderEnergi-Serien (Trondheim) - 02Strindheim 2Byåsen 2, ,
23.10.201819:30:00Nidarøhallen E - Mini 111140902016Jenter 9, TrønderEnergi-Serien (Trondheim) - 02Ranheim 3Strindheim 2, ,
 Nidarøhallen E - Mini 2
23.10.201819:00:00Nidarøhallen E - Mini 211130803098Gutter 8, TrønderEnergi-Serien (Trondheim) - 03Strindheim 2Nidelv 2, ,
 Nidarøhallen E - Mini 3
23.10.201817:30:00Nidarøhallen E - Mini 311130803094Gutter 8, TrønderEnergi-Serien (Trondheim) - 03Strindheim 2Malvik 2, ,
24.10.2018
 Kolstad Arena A mini 1
24.10.201819:30:00Kolstad Arena A mini 111130903011Gutter 9, TrønderEnergi-Serien (Trondheim) - 03Ranheim 2Strindheim 4, ,
 Kolstad Arena A mini 2
24.10.201817:00:00Kolstad Arena A mini 211130903012Gutter 9, TrønderEnergi-Serien (Trondheim) - 03Ranheim 2Strindheim 3, ,
 Kolstad Arena B mini 1
24.10.201819:00:00Kolstad Arena B mini 111140905018Jenter 9, TrønderEnergi-Serien (Trondheim) - 05Kolstad 2Strindheim 4, ,
 Kolstad Arena C mini 1
24.10.201819:00:00Kolstad Arena C mini 111140903005Jenter 9, TrønderEnergi-Serien (Trondheim) - 03Strindheim 3Charlottenlund 3, ,
 Kolstad Arena C mini 2
24.10.201819:30:00Kolstad Arena C mini 211140903007Jenter 9, TrønderEnergi-Serien (Trondheim) - 03Strindheim 3Melhus/Gimse, ,
 Nidarøhallen E - Mini 3
24.10.201818:30:00Nidarøhallen E - Mini 311140701020Jenter 7, TrønderEnergi-Serien (Trondheim) - 01StrindheimSverresborg 2, ,
 Nidarøhallen E - Mini 4
24.10.201817:30:00Nidarøhallen E - Mini 411140701019Jenter 7, TrønderEnergi-Serien (Trondheim) - 01StrindheimTrygg/Lade, ,
 Nidelvhallen
24.10.201820:45:00Nidelvhallen11141504011Jenter 15, TrønderEnergi-Serien mot 2020 - 04StrindheimNidelv/SjetneMay-Ingrid Sylow Thommesen, Karoline Emilie Grønning,
25.10.2018
 Nidarøhallen E - Mini 1
25.10.201817:30:00Nidarøhallen E - Mini 111140801017Jenter 8, TrønderEnergi-Serien (Trondheim) - 01Strindheim 4Charlottenlund, ,
25.10.201818:30:00Nidarøhallen E - Mini 111140801018Jenter 8, TrønderEnergi-Serien (Trondheim) - 01Strindheim 4Trygg/Lade, ,
25.10.201819:00:00Nidarøhallen E - Mini 111140801019Jenter 8, TrønderEnergi-Serien (Trondheim) - 01StrindheimCharlottenlund, ,
 Nidarøhallen E - Mini 2
25.10.201817:00:00Nidarøhallen E - Mini 211140801020Jenter 8, TrønderEnergi-Serien (Trondheim) - 01StrindheimTrygg/Lade, ,
25.10.201819:00:00Nidarøhallen E - Mini 211140803016Jenter 8, TrønderEnergi-Serien (Trondheim) - 03Charlottenlund 2Strindheim 2, ,
 Nidarøhallen E - Mini 3
25.10.201817:30:00Nidarøhallen E - Mini 311140806011Jenter 8, TrønderEnergi-Serien (Trondheim) - 06Strindheim 5Tiller 2, ,
25.10.201818:30:00Nidarøhallen E - Mini 311140806012Jenter 8, TrønderEnergi-Serien (Trondheim) - 06Strindheim 5Rapp 2, ,
26.10.2018
 Nidarøhallen D1
26.10.201819:50:00Nidarøhallen D111241801186Jenter 18, Toppserien TrønderEnergi - 01ByåsenStrindheimTerje Hansen, Johan Christian Cappelen,
27.10.2018
 Byneshallen
27.10.201811:30:00Byneshallen11141208009Jenter 12, TrønderEnergi-Serien - 08BynesetStrindheim 3Erle Østmo Forsell, Frida Østmo Wedø,
 Kolstad Arena A mini 1
27.10.201810:00:00Kolstad Arena A mini 111130904001Gutter 9, TrønderEnergi-Serien (Trondheim) - 04Strindheim 5Klæbu 2, ,
27.10.201811:00:00Kolstad Arena A mini 111130904002Gutter 9, TrønderEnergi-Serien (Trondheim) - 04Strindheim 8Klæbu 2, ,
27.10.201812:00:00Kolstad Arena A mini 111130904003Gutter 9, TrønderEnergi-Serien (Trondheim) - 04Strindheim 8Kolstad, ,
 Kolstad Arena A mini 2
27.10.201810:30:00Kolstad Arena A mini 211130903001Gutter 9, TrønderEnergi-Serien (Trondheim) - 03Strindheim 3Heimdal, ,
27.10.201811:00:00Kolstad Arena A mini 211130904004Gutter 9, TrønderEnergi-Serien (Trondheim) - 04Strindheim 5Kolstad, ,
27.10.201811:30:00Kolstad Arena A mini 211130903002Gutter 9, TrønderEnergi-Serien (Trondheim) - 03Strindheim 4Heimdal, ,
27.10.201812:30:00Kolstad Arena A mini 211130903003Gutter 9, TrønderEnergi-Serien (Trondheim) - 03Strindheim 4Klæbu, ,
 Kolstad Arena A mini 3
27.10.201811:30:00Kolstad Arena A mini 311130903004Gutter 9, TrønderEnergi-Serien (Trondheim) - 03Strindheim 3Klæbu, ,
 Kolstad Arena B mini 2
27.10.201812:30:00Kolstad Arena B mini 211140905006Jenter 9, TrønderEnergi-Serien (Trondheim) - 05Strindheim 4Sjetne 2, ,
 Kolstad Arena B mini 3
27.10.201811:00:00Kolstad Arena B mini 311140905008Jenter 9, TrønderEnergi-Serien (Trondheim) - 05Strindheim 4Kattem 2, ,
 Leangenhallen
27.10.201810:10:00Leangenhallen11141108001Jenter 11, TrønderEnergi-Serien - 08Strindheim 3FreidigSanimir Handanagic, Jostein Gundersen,
27.10.201811:00:00Leangenhallen11131405011Gutter 14, TrønderEnergi-Serien mot 2020 - 05StrindheimFreidigSanimir Handanagic, Jostein Gundersen,
27.10.201811:55:00Leangenhallen11131502011Gutter 15, TrønderEnergi-Serien mot 2020 - 02Strindheim 2Byåsen 2Sanimir Handanagic, Jostein Gundersen,
27.10.201813:00:00Leangenhallen11331001007Gutter 10, TrønderEnergi-Serien (Trondheim) - 01StrindheimHommelvik 2Emrik Sjølie Moe, Torgeir Dahlsveen Sandbakhei,
27.10.201814:00:00Leangenhallen11141208044Jenter 12, TrønderEnergi-Serien - 08StrindheimByåsen 3Emrik Sjølie Moe, Torgeir Dahlsveen Sandbakhei,
27.10.201814:55:00Leangenhallen11141405011Jenter 14, TrønderEnergi-Serien mot 2020 - 05StrindheimMeldalMay-Ingrid Sylow Thommesen, Karoline Emilie Grønning,
27.10.201819:00:00Leangenhallen11241801034Jenter 18, Toppserien TrønderEnergi - 01StrindheimMolde HK EliteJohan Christian Cappelen, Pål Andre Ursin Westly,
 Nidarøhallen D2
27.10.201814:40:00Nidarøhallen D211131602015Gutter 16, TrønderEnergi-Serien - 02Strindheim/Rapp 2Vikhammer/MalvikPål Erik Stolpnes, Trym Bae Raudeberg,
 Nidarøhallen D3
27.10.201810:30:00Nidarøhallen D311131304011Gutter 13, TrønderEnergi-Serien - 04SjetneStrindheimOlav Hegge Hansen, Vegard Lervik Lie,
 Sveberghallen
27.10.201813:00:00Sveberghallen11331002003Gutter 10, TrønderEnergi-Serien (Trondheim) - 02HommelvikStrindheim 3Nora Reitan Malvik, Aurelia Karlsvik,
27.10.201818:00:00Sveberghallen11241601022Jenter 16, Toppserien TrønderEnergi - 01VikhammerStrindheimKristian Landstad Krogstadnes, Linda Landstad,
 Trønderhallen 2
27.10.201818:00:00Trønderhallen 2110293020123. divisjon Kvinner, TrønderEnergi-Serien - 02Levanger 2StrindheimAndreas Hauge Harnes, Ole Jørgen Kjøglum,
 Åsheimhallen
27.10.201818:30:00Åsheimhallen11131503011Gutter 15, TrønderEnergi-Serien mot 2020 - 03TillerStrindheimAndré Bergsmyr, Henrik Fossmo,
28.10.2018
 CSK Hummelarena A
28.10.201811:00:00CSK Hummelarena A11131404007Gutter 14, TrønderEnergi-Serien mot 2020 - 04Charlottenlund 2Strindheim 2, ,
28.10.201813:15:00CSK Hummelarena A11141108012Jenter 11, TrønderEnergi-Serien - 08Charlottenlund 2Strindheim 3, ,
 CSK Hummelarena B
28.10.201813:00:00CSK Hummelarena B11141408011Jenter 14, TrønderEnergi-Serien mot 2020 - 08Charlottenlund 3Strindheim 3, ,
 Idrettsbygget NTNU
28.10.201815:00:00Idrettsbygget NTNU110294030254. divisjon Kvinner, TrønderEnergi-Serien - 03NTNUI Håndball 3Strindheim 2, ,
 Klæbuhallen
28.10.201809:30:00Klæbuhallen11131503036Gutter 15, TrønderEnergi-Serien mot 2020 - 03KlæbuStrindheimEline Hustad Bendiksvoll, Malene Rosvold,
 Leangenhallen
28.10.201812:00:00Leangenhallen11141604015Jenter 16, TrønderEnergi-Serien - 04Strindheim 2Selbu, ,
28.10.201815:00:00Leangenhallen11131206008Gutter 12, TrønderEnergi-Serien - 06Strindheim 2Skaun, ,
28.10.201819:05:00Leangenhallen11141208045Jenter 12, TrønderEnergi-Serien - 08Strindheim 3Heimdal 2, ,
28.10.201820:00:00Leangenhallen11131304017Gutter 13, TrønderEnergi-Serien - 04StrindheimKlæbu, ,
28.10.201821:00:00Leangenhallen11141504044Jenter 15, TrønderEnergi-Serien mot 2020 - 04StrindheimKlæbu, ,
 Melhushallen
28.10.201809:55:00Melhushallen11141306012Jenter 13, TrønderEnergi-Serien - 06Melhus/Gimse 2Strindheim 2, ,
 Nidarøhallen D1
28.10.201809:30:00Nidarøhallen D111331001017Gutter 10, TrønderEnergi-Serien (Trondheim) - 01NationalStrindheimJune Skånøy Løland, Stine Sem Mostad,
28.10.201812:30:00Nidarøhallen D111331001019Gutter 10, TrønderEnergi-Serien (Trondheim) - 01SverresborgStrindheim, ,
 Nidarøhallen F1
28.10.201813:00:00Nidarøhallen F111131204008Gutter 12, TrønderEnergi-Serien - 04NidelvStrindheim, ,
 Skatvalshallen
28.10.201813:00:00Skatvalshallen11141405010Jenter 14, TrønderEnergi-Serien mot 2020 - 05Stjørdals-BlinkStrindheimAud Kristin Bjørgum, Thea Hofstad Borlaug,
 Vikåsenhallen
28.10.201815:00:00Vikåsenhallen11131404006Gutter 14, TrønderEnergi-Serien mot 2020 - 04RanheimStrindheim 2, ,
28.10.201818:00:00Vikåsenhallen11141208010Jenter 12, TrønderEnergi-Serien - 08Ranheim 2Strindheim, ,
 Åsheimhallen
28.10.201810:30:00Åsheimhallen11141107019Jenter 11, TrønderEnergi-Serien - 07Kattem 2Strindheim 2, ,
28.10.201818:25:00Åsheimhallen11241601033Jenter 16, Toppserien TrønderEnergi - 01Sjetne ILStrindheim, ,
29.10.2018
 Nidarøhallen E - Mini 1
29.10.201817:00:00Nidarøhallen E - Mini 111130802010Gutter 8, TrønderEnergi-Serien (Trondheim) - 02RappStrindheim, ,
29.10.201818:30:00Nidarøhallen E - Mini 111130802012Gutter 8, TrønderEnergi-Serien (Trondheim) - 02SverresborgStrindheim, ,
 Nidarøhallen E - Mini 2
29.10.201817:00:00Nidarøhallen E - Mini 211140703001Jenter 7, TrønderEnergi-Serien (Trondheim) - 03Strindheim 2Klæbu 2, ,
29.10.201818:00:00Nidarøhallen E - Mini 211140703003Jenter 7, TrønderEnergi-Serien (Trondheim) - 03Strindheim 2Melhus/Gimse 3, ,
30.10.2018
 Nidelvhallen
30.10.201818:30:00Nidelvhallen11140903043Jenter 9, TrønderEnergi-Serien (Trondheim) - 03Nidelv 3Strindheim 3, ,
 Utleira B
30.10.201821:30:00Utleira B110193010683. divisjon Menn, TrønderEnergi-Serien - 01Utleira ILStrindheim IL Håndball Elite 2Tore Carlson, Johan Christian Cappelen,
01.11.2018
 Nidarøhallen E - Mini 1
01.11.201817:00:00Nidarøhallen E - Mini 111140801021Jenter 8, TrønderEnergi-Serien (Trondheim) - 01StrindheimHommelvik, ,
01.11.201818:00:00Nidarøhallen E - Mini 111140801022Jenter 8, TrønderEnergi-Serien (Trondheim) - 01Strindheim 4Hommelvik, ,
 Nidarøhallen E - Mini 3
01.11.201817:30:00Nidarøhallen E - Mini 311140804032Jenter 8, TrønderEnergi-Serien (Trondheim) - 04Strindheim 3Malvik 3, ,
01.11.201819:00:00Nidarøhallen E - Mini 311140801132Jenter 8, TrønderEnergi-Serien (Trondheim) - 01Strindheim 4Strindheim, ,
01.11.201819:30:00Nidarøhallen E - Mini 311140804107Jenter 8, TrønderEnergi-Serien (Trondheim) - 04Charlottenlund 5Strindheim 3, ,
02.11.2018
 Nidarøhallen D1
02.11.201819:45:00Nidarøhallen D1110294030544. divisjon Kvinner, TrønderEnergi-Serien - 03Strindheim 2SurnadalGunnar Wibe, Bjørn Tore Domaas,
03.11.2018
 Bjugnhallen
03.11.201816:15:00Bjugnhallen11141604030Jenter 16, TrønderEnergi-Serien - 04Bjugn/ØrlandStrindheim 2Malin Isabell Lian, Helle Sørli Døsvik,
 Byneshallen
03.11.201814:30:00Byneshallen11341003034Jenter 10, TrønderEnergi-Serien (Trondheim) - 03BynesetStrindheim 3, ,
 CSK Hummelarena A
03.11.201810:15:00CSK Hummelarena A11341002120Jenter 10, TrønderEnergi-Serien (Trondheim) - 02StrindheimTiller, ,
 Leangenhallen
03.11.201810:00:00Leangenhallen11141209012Jenter 12, TrønderEnergi-Serien - 09Strindheim 4Hommelvik 2, ,
03.11.201811:00:00Leangenhallen11141208011Jenter 12, TrønderEnergi-Serien - 08StrindheimByneset, ,
03.11.201812:00:00Leangenhallen11141211014Jenter 12, TrønderEnergi-Serien - 11Strindheim 2Hommelvik, ,
03.11.201813:00:00Leangenhallen11141306034Jenter 13, TrønderEnergi-Serien - 06Strindheim 2Skaun, ,
03.11.201814:00:00Leangenhallen11331004021Gutter 10, TrønderEnergi-Serien (Trondheim) - 04Strindheim 2National 3, ,
03.11.201814:45:00Leangenhallen11341001019Jenter 10, TrønderEnergi-Serien (Trondheim) - 01Strindheim 2Nidelv, ,
03.11.201815:30:00Leangenhallen11341002023Jenter 10, TrønderEnergi-Serien (Trondheim) - 02StrindheimHeimdal, ,
03.11.201816:55:00Leangenhallen11241601036Jenter 16, Toppserien TrønderEnergi - 01StrindheimByåsen, ,
03.11.201818:00:00Leangenhallen11141308011Jenter 13, TrønderEnergi-Serien - 08StrindheimKattem, ,
03.11.201819:00:00Leangenhallen11141504022Jenter 15, TrønderEnergi-Serien mot 2020 - 04StrindheimMalvik, ,
 Malvikhallen
03.11.201814:20:00Malvikhallen11131204018Gutter 12, TrønderEnergi-Serien - 04MalvikStrindheim, ,
 Nidarøhallen D1
03.11.201818:00:00Nidarøhallen D111131602020Gutter 16, TrønderEnergi-Serien - 02Strindheim/Rapp 2Åfjord, ,
 Selbuhallen
03.11.201818:05:00Selbuhallen11141406014Jenter 14, TrønderEnergi-Serien mot 2020 - 06SelbuStrindheim 2, ,
 Strindahallen
03.11.201817:15:00Strindahallen11141108014Jenter 11, TrønderEnergi-Serien - 08Strindheim 3Heimdal, ,
03.11.201818:00:00Strindahallen11131105012Gutter 11, TrønderEnergi-Serien - 05StrindheimMalvik 2, ,
 Trønderhallen 2
03.11.201812:00:00Trønderhallen 211241801068Jenter 18, Toppserien TrønderEnergi - 01LevangerStrindheimAndreas Hauge Harnes, Ole Jørgen Kjøglum,
 Utleira A
03.11.201809:45:00Utleira A11341003025Jenter 10, TrønderEnergi-Serien (Trondheim) - 03Utleira 3Strindheim 3, ,
 Utleira A - Mini 1
03.11.201814:15:00Utleira A - Mini 111140906010Jenter 9, TrønderEnergi-Serien (Trondheim) - 06Utleira 3Strindheim 5, ,
 Utleira A - Mini 2
03.11.201813:45:00Utleira A - Mini 211140902002Jenter 9, TrønderEnergi-Serien (Trondheim) - 02Utleira 2Strindheim 2, ,
03.11.201814:45:00Utleira A - Mini 211140901013Jenter 9, TrønderEnergi-Serien (Trondheim) - 01UtleiraStrindheim, ,
 Utleira B
03.11.201809:50:00Utleira B11141108023Jenter 11, TrønderEnergi-Serien - 08Utleira 2Strindheim 3, ,
Siden er sponset av Sjetne IL :-)